Zabıtadan Başkan Gürkan'a Ziyaret

Zabıta teşkilatının 188. yıldönümü ve Zabıta Haftası dolayısıyla Malatya merkez ilçe Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürü İsmet Biratlı ve beraberindeki zabıta görevlileri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.

Zabıtadan Başkan Gürkan'a Ziyaret Malatya Haber

Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürü İsmet Biratlı, günün anısına Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a bir buket çiçek takdim etti.

Burada konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, zabıta teşkilatının 188. yıldönümünü kutlayarak, “Biz inanıyoruz ki Battalgazi’deki halkın rahat ve huzurlu yaşaması için, esnaftan rahat alışveriş yapması için, ticaretin rahat yapılabilmesi için üzerinize düşen en güzel görevi rahatça yapacağınıza inanıyoruz. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Kuruluş yıldönümü münasebeti ile hepinizin ailenizle mutlu ve huzurlu olmanızı diliyorum. İnşallah Battalgazi'miz yaşam itibari ile huzurlu, çağdaş, modern anlamda bir kent hüviyetine kavuşacak, sizlerde bunda paydaş olacaksınız. Sizleri tebrik ediyorum” diye konuştu.

Öte yandan, Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürü İsmet Biratlı ve beraberindeki zabıta görevlileri, Başkan Gürkan’ı ziyaretinin ardından esnaf ziyaretinde bulunarak, esnaflara karanfil hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 57
Bu Ay : 6854
Toplam : 6854

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom