AK Parti Gençliğe Önem Veriyor

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, AK Parti’nin gençliğe de önem verdiğini bildirdi.

AK Parti Gençliğe Önem Veriyor Malatya Haber

Tüfenkci, beraberinde, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Murat Turgut ve İdris Boztaş, AK Parti Malatya Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Ali Ataş ve Üniversite Başkanı Metin Tay ile birlikte, Malatya Şehirlerarası Otobüs Terminal İşletmesi’nde (MAŞTİ) hizmet veren AK Parti Gençlik Teşkilatı üniversite öğrenci danışma standını ile diğer dernek ve sivil toplum kuruluşlarının stantları da ziyaret etti.

MAŞTİ Müdürü Yüksel Yıldırım’ın da yer aldığı ziyarette açıklama yapan AK Parti Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, AK Parti’nin gençliğe de önem verdiğini belirterek, “Her yıl üniversite kayıt döneminde olduğu gibi çeşitli sivil toplum kuruluşları ile beraber, AK Parti Gençlik teşkilatı üniversite öğrenci danışma standında ilimize gelen öğrencilere rehberlik hizmeti verilmektedir.Gönüllü olarak başlattıkları bu çalışmalar, üniversite hayatında ilk adımı atacak gençlere Malatya’yı tanıma ve tanıtma, emin insanlarla yol yürüme ve barınma konusunda yardımcı oluyoruz. Özellikle yurt konusunda yardımcı olmaları konusunda arkadaşlarımız burada” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 107
Bu Ay : 7744
Toplam : 7744

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom