Genel Sekreter Emecan'dan Açıklama

Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Arif Emecen, “Birbirimizle sürtüşerek, tartışarak değil, enerjimizi tüketerek değil, el birliği ile sinerji oluşturup Malatya’yı nasıl kalkındırmalıyız onun çabası içerisinde olmalıyız” dedi.

Genel Sekreter Emecan'dan Açıklama Malatya Haber

 Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nde çalışırken, 30 Mart 2014 seçiminden sonra Malatya’nın Büyükşehir olmasıyla Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri olarak atanan Arif Emecen, İzmir Fuarı Malatya Standı’nda basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

“Ben teknik kişiyim. Mühendisim. Ankara’dan teklif edilmiş değilim, sağ olsun başkanımız Ahmet Çakır bey teklif etti ve atamam yapıldı” diyen Emecen, “Ahmet Çakır ve ekibi bazı projeleri benden önce oluşturmuşlar. Ben bu projelerin çok daha hızlı, makul ve mantıklı süreler içerisinde, ete kemiğe büründürme ve kentimizi 2023 vizyonuna doğru kaydırma, biraz daha kafa yorma, teknik alt yapısını oluşturarak Malatya’mıza hizmet için geldim” ifadelerini kullandı.

Kendisinin ancak teknik konularda bilgi verebileceğini, başka konularda basına beyanat beklenmemesini isteyen Emecen, “Parçalanmış yapı hoş değil. Her konuda Malatya’nın geleceği diğer kuruluşların da iş birliği ile ele alınmalı. Malatya’yı 2023 hedefine varmak için Malatya olarak neler yapabiliriz. Sanayiciye, teknokrat olarak bana düşen sorumluluk, belediye düşen sorumluluk ve basın olarak sorumlulukla, birbirimizle sürtüşerek tartışarak değil, enerjimizi tüketerek değil, el birliği ile sinerji oluşturup Malatya’yı nasıl kalkındırmalıyız onun çabası içerisinde olmalıyız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 96
Bu Ay : 1625
Toplam : 1625

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom