MABİSDER'den Teşekkür Ziyareti

Malatya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği (MABİSDER) tarafından 4. Uluslararası Malatya Bisiklet Festivali'nin düzenlenmesine katkıda bulunanlara plaket verildi.

MABİSDER'den Teşekkür Ziyareti Malatya Haber

 Türkiye Bisiklet Federasyonu Malatya İl Temsilcisi Mustafa Ekici, MABİSDER Başkanı Aziz Karaca ve MABİSDER üyeleri, 4. Uluslararası Malatya Bisiklet Festivali'nin düzenlenmesine katkıda bulunan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve Double Tree by Hilton Malatya Genel Müdürü Haluk Bilgili'yi ziyaret ederek, teşekkür plaketi verdi.

Türkiye Bisiklet Federasyonu Malatya İl Temsilcisi Mustafa Ekici, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve Double Tree by Hilton Malatya Genel Müdürü Haluk Bilgili'ye 4. Uluslararası Malatya Bisiklet Festivali'nin düzenlenmesine verdikleri katkılardan dolayı teşekkür etti.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, Bisiklet Federasyonu Malatya İl Temsilciliğiyle birkaç ortak projeye imza attıklarını ifade ederek, "Malatya'da sosyal, kültürel sportif aktivitelerin geliştirilmesi anlamında düzenlenen etkinlikleri her zaman destekliyoruz. Sizlerde bisiklet sporunun sevdirilmesi anlamında güzel hizmetler yapıyorsunuz. Kervansaray Buluşması'na geçen yıl katılmıştınız, bu yılda katılacaksınız. Kervansaray Buluşması'nda kültür turu projesi ile güzel bir etkinlik düzenleyeceğiz" dedi.

Double Tree by Hilton Malatya Genel Müdürü Haluk Bilgili de, Türkiye Bisiklet Federasyonu Malatya İl Temsilcisi Mustafa Ekici, MABİSDER Başkanı Aziz Karaca ve MABİSDER üyelerine teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 62
Bu Ay : 7699
Toplam : 7699

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom