AKP Akçadağ İstişare Toplantısı

Malatya’nın Akçadağ İlçesi’nde AK Parti İlçe Teşkilatı Eylül ayı istişare toplantısı yapıldı.

AKP Akçadağ İstişare Toplantısı Malatya İlçe

 AK Parti Akçadağ ilçe Başkanlığı binasında gerçekleştirilen toplantıya İl Yönetim Kurulu Üyesi partinin Akçadağ Koordinatörü Cumali Altıntop, AK Parti Akçadağ İlçe Başkanı Vahap Yücekaya, AK Parti Akçadağ Gençlik Kolları Başkanı Ali Karadeniz, Akçadağ Belediye Meclis Üyesi Büyükşehir Encümeni Cumali Doğan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Partinin Akçadağ Koordinatörü Cumali Altıntop, "Akçadağ hep AK Parti'nin arkasında dimdik durdu. Akçadağ her seçimde ve her dönemde AK Parti'nin yanında oldu. 30 Mart seçimlerinde yüzde 46 oranında partimize destek veren Akçadağ Cumhurbaşkanlığı seçiminde bu desteği yüzde 12 oranında artırarak yüzde 58'e çıkardı. İlçenin sosyolojik yapısı göz önünde bulundurulduğunda bu rakamların ne kadar önemli olduğu çok daha iyi anlaşılacaktır. “Büyük başarıların arkasında emek var, çaba var, mücadele var, uykusuz geceler, stresli saatler var, alın teri var, birlik beraberlik içerisinde hareket eden bir teşkilat var" ifadelerini kullandı.

Malatya Milletvekili Öznur Çalık'ın AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilmesini değerlendiren Altıntop, "Değerli Milletvekilimiz Öznur Çalık'ın Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilmesi bizleri gururlandırdı. Milletvekilimiz Sayın Öznur Çalık'ın A takımına girmesi Malatya için büyük bir şanstır, kendisi ile hep gurur duyduk" dedi.

AK Parti Akçadağ ilçe Başkanı Vahap Yücekaya ise, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Akçadağ'da alınan başarının önemine vurgu yaptı. Hiç bir başarının tesadüf olmadığını belirten Yücekaya, "İlçe Teşkilatı olarak, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için yoğun bir şekilde çalıştık. Tüm teşkilat mensuplarımızın aynı gayreti gösterdiğini, bu milli meseleye sahip çıktığını biliyorum.

İlçe yönetim kurulundaki arkadaşlarımız, bizler için önem arz eden, geleceğimiz olan gençlerimize, gençlik kollarımıza, her zaman sahada olan, kapı kapı gezerek hizmetlerimizi anlatan Kadın Kollarımıza ve ilçemizde yüzde 58 oy oranıyla bizlere desteğini gösteren değerli Akçadağlı hemşerilerimize, vatandaşlarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Biz AK Partiyiz, biz de durmak yok, biz de yorulmak yok, biz de darılmak yok, sadece çalışmak var” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 214
Bu Ay : 214
Toplam : 214

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom