Gurbette İlk Gün Zor Olur Dediler

AK Parti Adana İl Gençlik Kolları Üniak Teşkilatı, tren garı ve otogarda stant açıp üniversiteye gelen öğrenciler için seferber oldu.

Gurbette İlk Gün Zor Olur Dediler Türkiye-Dünya

"Gurbette ilk gün zor olur" diyerek yola çıkan Üniak Teşkilatı, üniversiteyi kazanıp Adana’ya gelen tüm öğrencileri karşılayıp üniversiteye taşıma, üniversiteye kayıt ve yurtlara yerleştirme konusunda yardımcı oluyorlar.

AK Parti Adana Gençlik Kolları Üniversite Birimi ve Üniak Teşkilatı, 2014-2015 eğitim öğretim yılı için üniversiteye kayıt yaptırmaya gelen öğrencilere Adana’nın doğal güzellikleri, tarihi, kültürel dokusuyla benzersiz bir il olduğunu anlatarak öğrencileri bilgilendiriyorlar.

AK Parti Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Mehmet Ay, bu hizmetlerinden dolayı öğrencilerin çok memnun kaldığını dile getirerek, "Gurbette ilk gün zor olur dedik ve Adana’mıza gelen tüm öğrencilerimizi karşılayıp destek oluyoruz. Öğrencilerimize yalnız olmadıklarını, AK Gençliğin daima yanlarında olduğunu ve Üniak Teşkilatımızda çalışmaya davet ediyoruz. Bu çalışmamız Üniversite kayıt süresince devam edecektir.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 606
Bu Ay : 4163
Toplam : 4163

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom