Şahin'den Memur-Sen'e Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, "AK Parti'nin iktidara geldiği 2002 yılından bugüne kadar özellikle eğitim, sağlık, ulaşım, her alanda bütün sorunları çözmekte muktedir oldu" dedi.

Şahin'den Memur-Sen'e Ziyaret Malatya Haber

Memur-Sen Malatya İl Temsilciliği'ni ziyaret eden Şahin, her alanda insanların karşılaştıkları sorunları çözme noktasında AK Parti'nin çok ciddi aşamalar kat ettiğini belirterek, "Ülkede bugün karşımıza çıkan bütün sorunların müsebbibi AK Parti iktidarı değil. 250-300 yıldır bu ülke üzerinde çok ciddi senaryolar oynanıyor. Ama AK Parti'nin iktidara geldiği 2002 yılından bugüne kadar özellikle eğitim, sağlık, ulaşım, her alanda bütün sorunları çözmekte muktedir oldu" şeklinde konuştu.

Şahin, ülkedeki vesayet anlayışının bertaraf edilmesi noktasında çok ciddi aşamaların kat edildiğini belirterek, "Bu ülkede 30 binden fazla memlekete evladını karşılıklı katletmişler. Bu süreçlerin tümünü bugüne kadar askere havale eden basiretsiz, yeteneksiz, iktidara gelmiş olmalarına rağmen hiçbir zaman muktedir olma noktasında bir adım atmayan geçmiş iktidarlar döneminde bu habire kartopu gibi büyüyerek bugünlere geldi. Ama Allah'a hamdolsun 1,5 yıldır gözyaşı ve kan durdu" diye konuştu.

Memur-Sen Malatya İl Temsilcisi Kerem Yıldırım ise, ülke gündeminin çok sıcak olduğunu ifade ederek, "Türkiye'de güzel çalışmalar oluyor. 12. Cumhurbaşkanımızın halk tarafından seçilmiş olması, yine yeni hükümetimizin aktif ve atak bir şekilde kurulmuş olması ülkemiz adına hakikaten çok sevindirici gelişmeler" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 23
Bu Ay : 2507
Toplam : 2507

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom