Kızılay'dan Poyraz'a Plaket

‘Telafer’e El Uzat’ kampanyası kapsamında şirketimiz tarafından Irak’ın Telafer şehrine gönderilen bir tır yardım kolisine yaptığı yoğun çabalardan dolayı Genel Müdürümüz Hulusi Boyraz’a Kızılay Malatya Şube Başkanı Umut Yalçın plaket takdim etti.

Kızılay'dan Poyraz'a Plaket Malatya Haber

Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; ‘Öncelikle Kızılay’a, yardımların mağdur ve mazlum halka ulaşmasında gerçekleştirmiş olduğu çabalardan dolayı şirketimiz ve vatandaşlarımız adına yürekten teşekkür ediyoruz. Daha önce Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Kızılay aracılığı ile Filistin, Somali ve Suriye’ye de gıda yardımlarımızı ulaştırabilmiştik. Millet olarak tarihi ve insani sorumluluklarımızı yerine getirebilmemiz için bizlere ön ayak olan, yolumuzu açan böylesine bir kuruluşumuz olduğu için gurur duyuyoruz. Bizler bugün mazlumun ve mağdurun yardımına koşan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yüz akı Kızılay’ımızın bir kez daha yanında olmaktan, bu kutlu kervana katılmaktan ötürü onur duyuyoruz’ ifadelerini kullandı. Kızılay Malatya Şube Başkanı Av. Umut Yalçın; ‘Türk Kızılay’ı tarafından daha önceki yıllarda başlatılan kampanyalarımız ile gerek Somali, gerekse Van depremi operasyonlarımızda Malatya’nın ulusal bazda en önemli markası olan Esenlik tarafından ‘Telafer’e El Uzat’ 

kampanyamıza yapmış olduğunuz katkı ile Malatya’mızın göğsünü bir kez daha kabartmış bulunmaktasınız. Esenlik Genel Müdürümüz Hulusi Boyraz beyefendinin ‘Telafer’e El Uzat’ kampanyamızda ürün seçiminden, aracın hazırlanması aşamasına kadar her an göstermiş olduğu yoğun çaba sebebi ile kendisine şükranlarımızı sunuyoruz. Bu plaketi Kızılay adına kendisine sunmaktan şeref duyarım’ ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 746
Bu Ay : 3230
Toplam : 3230

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom