Engelliler İçin Tercih Zamanı

EKPSS ve kura tercihleri için kamu kurumlarının boş kadrolarına yapılacak yerleştirme tercihleri 28 Ağustos itibari ile alınmaya başladı.

Engelliler İçin Tercih Zamanı Malatya Haber

 Kent Konseyi Engelliler Merkezi Müdürü Seyit Soner Yılmaz yerleştirme işlemleri ile ilgili yaptığı açıklamada, ÖSYM tarafından 28 Ağustos-8 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek yerleştirme işlemlerinde adayların tercih işlemleri konusunda Kent Konseyi Engelliler Merkezi'nden yardım alabileceklerini söyledi.

İlköğretim, ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunları için yapılacak tercihlerde adayların dikkatli olmaları gerektiğini vurgulayan Yılmaz, konu ile ilgili detaylı bilgilere ÖSYM ve www.malatyaengelliler.org sitelerinden ulaşabileceklerini kaydetti.

Yılmaz, engelliler merkezinin 2014 yılı EKPSS sınavı için 224 engelli kursiyere 4 aylık kurs düzenlediklerini söyleyerek, “Engelliler Merkezi olarak yapmış olduğumuz sosyal ve kültürel çalışmalarının yanı sıra düzenlemiş olduğumuz kurslar ve bu kapsamda vermiş olduğumuz danışmanlık hizmetleri ile de engellilerin hayatını kolaylaştırmak istiyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 4
Bu Ay : 15052
Toplam : 15052

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom