Basın Mensupları Çeşmeyi Gezdi

Malatya’dan basın mensupları İzmir ili Çeşme İlçesi’ni gezdi.

Basın Mensupları Çeşmeyi Gezdi Malatya Kültür-Sanat

 Malatya’da 5 yıl Vali Yardımcılığı görevinde bulunan şu anki Çeşme Kaymakamı İnci Sezer Becel’i, Malatya Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Halil Kılıç ve basın mensupları ziyaret etti. İbrahim Halil Kılıç, Becel’e Malatya’dan getirdikleri kuru kayısı ve kayısı ürünlerini hediye etti.

Çeşme İlçesi Alaçatı Mahallesi’ni basın mensuplarına gezdiren Becel, deniz sörfü ile meşhur Çeşme ve Alaçatı hakkında bilgiler aktardı.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Çeşme Kaymakamı İnci Sezer Becel, kendisinin Gaziantep ili doğumlu olduğunu hatırlatıp, Malatya’da 5 yıl l Vali Yardımcılığı görevinde bulunduğunu ve 3 yıldır da Çeşme Kaymakamlığı yaptığını belirtti.

Malatya’nın meslek hayatında ayrı bir önemi olduğunu söyleyen Becel, “Malatya’nın özel durumu nedeniyle gittiğimiz yer yerde Malatyalıların ayrı bir ilgisiyle karşılaşıp, Malatya’yı yad ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Alaçatı’nın sörf cenneti olarak bilindiğini söyleyen Becel, 30 ülkeden 100’e yakın sporcunun katılımı ile uluslar arası sörf yarışmasının da devam ettiğini aktardı.

Yarım ada olan Çeşme’nin son yıllarda daha fazla cazip turizm merkezi haline geldiğine dikkat çeken Becel, nem oranı düşük ve sürekli rüzgarlı olan Çeşme’ye ilginin her geçen gün arttığını kaydetti.

İzmir ili Çeşme İlçesi’nde Malatyalıların da bulunduğu ve iş adamlarının yerlerinin de olduğu öğrenildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 280
Bu Ay : 7077
Toplam : 7077

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom