Oyuncular Sahnede Malatya'yı Sergiledi

İzmir 83’ncü Enternasyonal Fuarı’nda Malatya Standı’nda tiyatro oyuncuları Malatya’nın gelenek ve göreneklerini sergileyen skeçler sahneye koydu.

Oyuncular Sahnede Malatya'yı Sergiledi Malatya Kültür-Sanat

 Malatya ve Diyarbakır’ın onur konuğu olduğu İmzmir 83’ncü Enternasyonal Fuarı’nda Malatya Valiliği, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, kurum ve kuruluşların işbirliği ile düzenlenen Malatya Standı ‘nı ziyarete gelenlere, doğaçlama usulüyle tiyatro gösterisi sunuldu.

Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezi tiyatro topluluğu yönetmeni Ömer Konakçı “Hacce Bibi ” tiplemesiyle görenleri güldürdü. Stant stant gezerek ziyaretçileri güldüren Ömer Konakçı, Malatya’nın gelenek ve göreneklerini de sergiledi.
Gelini ile sorunu olan ve kendisine eş arayan 70 yaşındaki “Hacce Bibi ”, stantları ziyaretlere gelenleri, yaptığı doğaçlamalar ile güldürdü.

7 Eylül’e kadar açık kalacak olan İzmir 83’ncü Enternasyonal Fuarı’nda Malatya Standı, 870 metrekare alanı ve Malatya’nın Battalgazi İlçesi’ndeki tarihi Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı maketi içerisindeki görünümü ile dikkat çekiyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 542
Bu Ay : 7688
Toplam : 7688

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom