Sadece Ekonomi İle Hedefe Varılmıyor

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, “Hedeflere varma, sadece ekonomi ile olmuyor. Eğitimin de belli bir merhaleye gelmiş olması gerekir ki, hedeflere varabilelim” dedi.

Sadece Ekonomi İle Hedefe Varılmıyor Malatya Haber

Beraberinde, MÜSİAD yönetim kurulu üyeleri ve Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Enis Aydoğan ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne 2 ay önce atanan Ali Tatlı’ya ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, istişarelerde bulundu.

Ziyarette konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, 2 ay önce atandığını, yoğun bir süreç yaşadıklarını, bugünlerde müdür atamaları ve görevlendirmeleri ile TEOG sınav yerleştirmeleri ile uğraştıklarını ifade ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin ise, eğitimin önemine temas ederek, “Eğitim ve öğretim hayatımızda önem arz eden konulardan biridir. Gençlerimizi ve nesillerimizi, şehrimizi, şirketlerimizi emanet edeceğimiz gençlerimizi yetiştiriyorsunuz. Bu nedenle, önemli bir kurumsunuz. Biz de MÜSİAD olarak ekonominin yanı sıra, eğitimle ve ekonomiyle ilgili önemli raporlar hazırlayıp merkezi yönetimi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Balin, “Türkiye’nin 2023 hedefleri var. Bunlardan biri de gelişmiş ülke statüsüdür. Hedeflere varma, sadece ekonomi ile olmuyor. Eğitimin de belli bir merhaleye gelmiş olması gerekir ki, hedeflere varabilelim” diyerek, yeni eğitim öğretim yılının da hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 69
Bu Ay : 4435
Toplam : 4435

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom