5 Ayda 24 Bin Asfalt Döküldü

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri beş ayda 16 mahallede yaklaşık 24 bin ton asfalt çalışması gerçekleştirdi.

5 Ayda 24 Bin Asfalt Döküldü Malatya Haber

 Bir taraftan bozulan yollar onarılırken, diğer taraftan 30 yıldır kullanılmayan, Kiltepe Mahallesi Gülnebi Sokak ile Çarmuzu Mahallesi Kayacık Sokağın birleştiği yollar asfaltlandı. Hizmet alanı genişleyen Yeşilyurt Belediyesi, ilçenin ve vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kapasitesini ve çalışmalarını her geçen gün artırıyor.

Yeşilyurt Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Samanlı, Dilek, Özalper, Karakavak, Abdulgaffar, Kendirli, Topsöğüt, Yakınca, Yeşiltepe-Seyran, Atatürk, Cumhuriyet, Gazi, Cevatpaşa, Zaviye, Çilesiz, İnönü, Tecde, Çarmuzu, Kiltepe, Gedik, Şeyhbayram ve Melekbaba Mahallelerinde olmak üzere beş ayda 23 bin 762 ton asfalt döktüğü bildirildi.

Asfalt ve yol çalışmalarını yerinde inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat; “Toplam 16 mahalleye asfalt serimi yapıldı. Yol bakım, onarım çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Yeşilyurt İlçesi sürekli büyüyen, gelişen bir bölgemiz. Biz de yapacağımız çalışmalarımızla vatandaşlarımızın isteklerine daha hızlı cevap vermek için çalışıyoruz. Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi yol asfalt çalışmalarımız da hız kesmeden devam edecek” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 644
Bu Ay : 2173
Toplam : 2173

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom