Kuran Kursu Öğrencileri Ödüllendirildi

Malatya’da Akçalı Hacı Efendi İlim Yayma Eğitim ve Kültür Derneği tarafından Yaz Kur’an Kursu ödül töreni düzenlendi.

Kuran Kursu Öğrencileri Ödüllendirildi Malatya Haber

 Çocukların yoğun ilgi gösterdiği Yaz Kur’an Kursu’na yaklaşık 40 öğrenci katıldı. Akçalı Hoca Efendi İlim Yayma Cemiyeti’nde gerçekleştirilen programa, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi İlçe Müftüsü Emin Enenç, Akçalı Hacı Efendi İlim Yayma Eğitim ve Kültür Derneği Fahri Başkanı Hüseyin Gezek, Akçalı Hacı Efendi İlim Yayma Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Yavuz Baran ve öğrenciler katıldı.

Burada konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, maneviyatın önemine dikkat çekerek, “Gençleri çok iyi takip etmemiz gerekiyor. Çocuklarımıza dinimizi öğretmek adına elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Artık öyle döneme girdik ki, aileler çocuklarına söz dinletmekte zorlanmakta. Sizlerin bu hizmeti, çocuklarımıza ve ailelerimize yardımcı olmaktır. Bugün çocuklarımızın Kur’anı Kerim okuma ve hatim kursu sonucu dereceye giren yavrularımıza hediyelerini vermek adıyla buradayız. Çocuklarımızla bizi buluşturan dernek yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Başkan Gürkan’ın konuşmasının ardından Yaz Kur’an Kursu’nu başarı ile tamamlayan ve dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Öğrencilere ödülleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi İlçe Müftüsü Emin Enenç, Akçalı Hacı Efendi İlim Yayma Eğitim ve Kültür Derneği Fahri Başkanı Hüseyin Gezek ve Akçalı Hacı Efendi İlim Yayma Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Yavuz Baran tarafından verildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 474
Bu Ay : 3118
Toplam : 3118

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom