444 65 95 Alo Battalgazi Açıldı

Battalgazi Belediyesi Çağrı Merkezi, vatandaşların hizmetine girdi. Memnuniyetsizliği memnuniyete çevirmek adına çalışmalar devam etmektedir.

444 65 95  Alo Battalgazi Açıldı Malatya İlçe

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, vatandaşların şikayet ve memnuniyetlerini Battalgazi Belediyesi Çağrı Merkezi’nin 444 65 95 numaralı telefonuna bildirmelerini istedi. Başkan Gürkan, hizmete giren Çağrı Merkezi'nde incelemelerde bulundu.

Burada vatandaşlardan gelen çağrılara da bakan Başkan Gürkan, "Çağrı merkezinde çalışan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Vatandaşlarımıza böyle bir hizmeti sunmaktan mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. 3 çağrıya bizzat ben baktım. Memnuniyet telefonlarının gelmesi bizleri sevindirmektedir. Halka hizmet hakka hizmet anlayışı desturuyla, kurumsal anlayışla hizmet vermek zorundayız. Çağrı merkezimize gelen şikayetlere anında müdahale edilecektir.

Battalgazi Belediyesi Çağrı Merkezi, vatandaşların hizmetine girdi. . Memnuniyetsizliği memnuniyete çevirmek adına çalışmalarımız devam etmektedir. Vatandaşlarımız her konuda çağrı merkezimiz olan 444 65 95 nolu telefonlarımıza her an ulaşabilir, şikayetlerini, önerilerini ve memnuniyetlerini bildirebilirler" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 301
Bu Ay : 819
Toplam : 819

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom