Malatya, Sutopu Sporunda Başarılı

Malatya, sutopu branşında adından söz ettirmeye başladı.

Malatya, Sutopu Sporunda Başarılı Malatya Spor

Sutopu İl Temsilciliğinin kurulmasının ardından üst üste düzenlenen faaliyetler, sutopu branşının Malatya'da gelişmesini sağladı.

Sutopu Malatya İl Temsilcisi Vahap Karaaslan, sutopu branşında güzel çalışmalara imza attıklarını ifade ederek, Kayısı Sutopu Ligi'nin düzenlenmesiyle birlikte bütün dikkatleri üzerilerine çekmeyi başardıklarını söyledi.
Karaaslan, bu yıl ilk kez düzenlenen Kayısı Sutopu Ligi'nin kupa törenine Sutopu Federasyonu Başkanı Vedat Akgün'ün de izlediğini anımsatarak, "Sutopu Federasyonumuzun Malatya'ya bakış açısı oldukça güzel. Bu anlamda sutopu branşının ilerleyen dönemlerde daha iyi yerlere geleceğine inanıyoruz. Bu kapsamda Sutopu Malatya İl Temsilciliği olarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz" dedi.

Sutopu Ligi'nin bölgesel olması için çalışmaların olduğunu da dile getiren Karaaslan, "Federasyon Başkanımız Kayısı Sutopu Liginin bölgesel olmasını istedi. Bizde onun çalışmalarına başladık. Malatya için önemi de çok büyük olacak. Bir Gaziantep biz den çok önde bir durumda. Su Topu branşında Elazığ ve Adıyaman ile de güzel bir çalışma içerisindeyiz. Oradaki arkadaşlarımız da su topu yapmak istediklerini söyledi. Oraya gidip temel eğitim tekniklerin gösteriyorum. Kayseri, Gaziantep, Adıyaman ve Elazığ’ı gelecek sezon Kayısı Liginde Malatya karmasıyla buluşturacağız" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 440
Bu Ay : 6420
Toplam : 6420

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom