İnönü Üniversitesi’ne İşbirliği Ziyareti

Pakistan Pencap Tıp Enstitüsü Müdürü Prof.Dr. Zahid Yasin Hashmi ve beraberindeki heyet ile birlikte İnönü Üniversitesi’ne işbirliği ziyaretinde bulundu.

İnönü Üniversitesi’ne İşbirliği Ziyareti Malatya Haber

Akademik kurumlar arası işbirliği, öğretim üyesi ve öğrenci değişim programları ile hasta transferi ve ortak bilimsel araştırmaları yürütmek amacıyla İnönü Üniversitesi’ni ziyaret eden Pakistan Pencap Tıp Enstitüsü Müdürü Prof.Dr. Zahid Yasin Hashmi, Karaciğer Merkezi Yöneticisi Dr. Shaheene Hashmi ve T.C. Sağlık Bakanlığı Dış İlişkiler ve AB Genel Müdürlüğünden Dr. Mehmet Ali Güner, Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik'i ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette İnönü Üniversitesi ve Turgut Özal Tıp Merkezi ile ilgili bilgiler paylaşan Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik, ziyaret anısına konuklara hediye takdim etti.

Daha sonra akademik kurumlararası işbirliği, öğretim üyesi ve öğrenci değişim programları ile hasta transferi ve ortak bilimsel araştırmaların yürütülmesi konularının ele alındığı toplantıya geçildi.

Turgut Özal Tıp Merkezinde yapılan toplantıya İnönü Üniversitesi’nden Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ünsal Özgen, Karaciğer Nakli Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sezai Yılmaz, Başhekim Yrd. Doç. Dr. Mehmet Aslan ve karaciğer nakli ekibi katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 209
Bu Ay : 7332
Toplam : 12081

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom