78 CHP İl Başkanı Biraraya Geldi

Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP) 5-6 Eylül'de yapılacak olan kurultay öncesinde 78 CHP İl Başkanı bir araya gelerek, değerlendirmede bulundu.

78 CHP İl Başkanı Biraraya Geldi Malatya Siyaset

Toplantıyla ilgili CHP Malatya İl Teşkilatı'ndan yapılan açıklamada; "Biz CHP İl Başkanları olarak; Sayın Genel Başkanımızın Yerel Seçimlerin ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin hemen ardından bizzat çağrı yaparak, Olağanüstü Kurultayı toplanmasını takdirle karşılıyoruz. Bu kurultayda partimiz Birlik, Beraberlik ve Halkımızın Umudu olarak, daha da güçlenerek çıkacaktır, Buna inanıyoruz. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun, özgürlük, demokrasi, evrensel hukuk, temel insan hakları, barış ve cumhuriyetimizin temel değerleri için vermiş olduğu mücadeleyi destekliyoruz.

Genel Başkanımızın, partimizin değişim sürecini tamamlamak, tüm Türkiye’yi kucaklamak adına attığı cesur adımların İl Başkanları olarak arksında duruyoruz. Cumhuriyet Halk Partisinin temel unsuru olan Örgütlerimizin ve üyelerimizin arzusu; genel başkanımızın demokratik, katılımcı, bilgiyi ve liyakati öne çıkaran, parti disiplinini sağlayan, örgütlerin taleplerine açık bir yönetim anlayışı ve işleyişini daha da güçlendireceğine inanıyor ve güveniyoruz. İçinde bulunduğumuz tarihsel süreci de göz önüne alarak, ülkemizde yaşanan kutuplaşma, ayrışma ve ekonomik yozlaşmayı sonlandıracağını; ekonomik refahı, adaleti ve toplumsal bütünlüğü sağlayacağına, partimizi iktidara, ülkemizi geleceğe taşıyacağına inandığımız Sayın Genel Başkanımıza desteğimiz tamdır" denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 58
Bu Ay : 7695
Toplam : 7695

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom