Sağlık Yatırımlarımız Devam Edecek

Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, Türkiye'de sağlık anlamında ilk 5'e giren sağlık zincirleri arasında yer aldıklarını söyledi.

Sağlık Yatırımlarımız Devam Edecek Malatya Yaşam-Sağlık

Malatya'da vergi rekortmenliğini yıllardır ellerinden bulundurduklarını anımsatan Kalı, "Gözde Sağlık Grubu olarak bilinen Ultra Emar Sağlık Merkezi, Malatya'da vergi rekortmenliği noktasında bir klasik oldu. Bu senede Allah bize birinciliği bize nasip etti. İlk 3'te 2 şirketimiz var. Şuanda toplam 14 şirket sayımızla hizmet veriyoruz. Ekonomiye canlılık katmaya çalışıyoruz. Malatya'nın ekonomisine daha da büyük katkımızın olması gerektiğini düşünüyoruz. Önemli olan burada olmak değil, önemli olan burada durmak ve daha da yükseklere çıkmak. Allah nasip ederse, inşallah elimizden ne gelirse çalışacağız ve yolumuza devam edeceğiz" dedi.

"YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK"

Kalı, 1 hastane ile yola çıktıklarını ve bugün 10 hastane ile yollarına devam ettiklerini belirterek, şunları söyledi: "Sağlık yatırımları kapsamında 1 hastaneyle başladık ve şuanda 10 hastanemizle devam ediyoruz. Bu hastanelerin 4 tanesi Malatya'da. Adıyaman'da 2 hastanemiz var. İzmir'de 1 hastanemiz bulunuyor. Kuşadası'nda turizm sağlığına yönelik bir merkezi aldık. Bunun yanında Aydın ve Kuşadası'nda hastane yatırımlarımız devam edecek. Türkiye'de sağlık anlamında ilk 5'e giren sağlık zincirleri kuruluşları arasındayız."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 325
Bu Ay : 6409
Toplam : 6409

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom