Çalık, Akçadağ'da İnceleme Yaptı

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, atıl vaziyetteki Akçadağ Kültür Merkezi inşaatı için “Yıkılsın” ve “Yıkılmasın” şeklinde verilmiş olan iki farklı rapor bulunduğunu söyledi.

Çalık, Akçadağ'da İnceleme Yaptı Malatya Haber

Akçadağ ilçesindeki Kültür Merkezi inşaatında inceleme yapan Milletvekili Çalık, “Akçadağ Kültür Merkezi projesi Akçadağ için yüreğimizin kanayan yarası. Biz bu proje için sayın bakanımızla, müsteşarımızla ve genel müdürümüz ile ayrı ayrı görüştük. Bu binayı yıkamadığımız için ve paramızda olmasına rağmen, bir kısım hocaların ‘Yıkılmamalı’ ve bir kısım hocalarında ‘Yıkılır’ dedikleri için maalesef Kültür Merkezimizi yapamıyoruz. Ben belediye başkanımın yerinde olsam, belediye meclis üyelerimi toplarım, ‘Metruk binadır’ derim, karar alırız, yolumuza devam ederiz” diye konuştu.

Milletvekili Çalık, Akçadağ Devlet Hastanesi projesi içinde bilgi aktararak, “İnşallah 2015’den itibaren Akçadağlı hemşehrilerim 5 yıldızlı otel konforunda buradaki hastaneden hizmet almaya başlayacak. Biz sağlıkta değişimi ve dönüşümü yaşattık, Akçadağ’da da değişim ve dönüşümün hissedilmesi adına önemli bir hizmeti getiriyoruz. Hayırlı ve uğurlu olsun. Mevcut hastanenin de ilçe halkımızın talebi olan Sağlık Meslek Lisesine dönüştürülmesi içinde görüşmelerimizi yapacağız” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 139
Bu Ay : 4505
Toplam : 4505

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom