Hatunsuyu Yolu Asfaltlandı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Arif Emecen, Hatunsuyu Mahallesi’nde devam eden yol düzenleme ve asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Hatunsuyu Yolu Asfaltlandı Malatya Haber

Çalışmalar hakkında bilgi alan Genel Sekreter Emecen, vatandaşlarla da sohbet etti. Genel Sekreter Emecen, Hatunsuyu Mahallesi Muhtarı Bilal Demir’le de görüşerek sorunları dinledi.

Asfaltlama çalışmaları yapılan yolun, Kaynarca’dan geçen Devlet Demir Yolları’ndan başlayan ve Hatunsuyu ile Alişar Mahallelerini birbirine bağlayan 9.6 kilometrelik grup yolu olduğu kaydedildi. Yolun bir kısmında satih kaplama yapıldığı belirtilirken belde geçişinin beton asfaltla kaplandığı aktarıldı. Deforme olan yolun kazılarak asfaltlama yapıldığı ve altyapı temelinin yenilendiği vurgulandı.

Hatunsuyu Mahallesi Muhtarı Bilal Demir ve vatandaşlar yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Muhtar Demir, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır başta olmak üzere tüm yetkililere çok teşekkür ediyoruz. Yolumuzu yaptılar, hepsinden Allah razı olsun. Büyük bir yatırım, büyük bir çalışma gerçekleştirildi. Yollarımız çok güzel bir hale geldi” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 618
Bu Ay : 1136
Toplam : 1136

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom