AKP İl Binasında Pastalı Kutlama

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, “Siz gençler, seçiyorsanız, seçilebilirsiniz de” dedi.

AKP İl Binasında Pastalı Kutlama Malatya Siyaset

 AK Parti’nin kuruluşunun 13’ncü yıldönümü nedeniyle parti binasında pastalı kutlama yapıldı. Partinin gençlik kolları üyeleri, üzerinde Cumhurbaşkanı forsunun ve AK Parti ambleminin bulunduğu iki yaş pastayı, partinin il binası salonunda AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkçi’ye kestirdi.

Burada konuşan yaptıkları hizmetleri dile getiren AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkçi, gençlere övgüler yağdırdı. AK Parti’nin gençlere önem verdiğini dile getiren Tüfenkçi, seçme yaşının 18’e düşürüldüğünü hatırlattı. Tüfenkçi, “Biz seçilme yaşını da 18’e indirmeye çalışıyoruz. Sizler, seçiyorsanız, seçilebilirsiniz de” ifadelerini kullandı.

Bülent Tüfenkçi, “Yapılan pasta ayrıca Sayın Başbakanımızı Cumhurbaşkanlığına uğurlarken, hayırlı uğurlu olsun diye teşekkür anlamını da taşımaktadır. AK Parti’de siyaset yapmak isteyenlere gençlikten itibaren kapı açıktır. Sayın başbakanımız da 18 yaşlarında partinin gençlik kollarında görev yaparak siyasete başlamıştır. Yıllarca yılmadan mücadele edip, parti genel başkanlığı, Başbakan ve cumhurbaşkanlığına getirilmiştir. Bu makamlara önümüzdeki günlerde sizler de gelip, sahiplenecekseniz” dedi.

Konuşmalardan sonra pasta kesilerek gençlere ikram edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 859
Bu Ay : 8005
Toplam : 8005

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom