Tüfenkçi'den Hayvancılık Desteği Açıklaması

AK Parti Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, “Hiçbir iktidar döneminde verilmeyen hayvancılık desteği, iktidarlarımız döneminde verilmiştir” dedi.

Tüfenkçi'den Hayvancılık Desteği Açıklaması Malatya Ekonomi

 Malatya il Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinde konuşan AK Parti Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, “AK Parti iktidarı olarak amaçlarımızdan biri de, küçük baş hayvan yetiştiricileri noktasında üreticilerimize önemli destekler vermektir. Damızlık, et ve süt destekleri devam ediyor. Amacımız, küçük baş oranını yükseltmektir. Dolayısıyla insanımızın yaşam standartlarını yükseltmektir. Hiçbir iktidar döneminde verilmeyen hayvancılık desteği, iktidarlarımız döneminde verilmiştir” dedi.

Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın ise, “Yaylalarda doğal hayvan hayatının devam etmesi, kırsaldaki insanların ise şehre göç etmemesi için hayvancılık sürekli desteklenmelidir” diyerek, Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği’nin çalışmaları hakkında bilgi aktardı.

Akın, “Cumhurbaşkanlığına ise Partinizin Genel Başkanı, halkın adamı seçilmiştir. Bizler de Cumhurbaşkanımıza ve İl Başkanımıza hayırlı olmasını diliyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 18
Bugün : 34
Bu Ay : 6831
Toplam : 6831

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom