Arif Emecan'dan Başkan Polat'a Ziyaret

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, ““Kurumlar arasında uyumlu çalışma sağlayacağız” dedi.

Arif Emecan'dan Başkan Polat'a Ziyaret Malatya Siyaset

 Kayseri’den gelen Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekteri Arif Emecen, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekteri Arif Emecen, “Yeşilyurt Belediye Başkanımız Sayın Hacı uğur Polat’ın bölgesinde iyi bir oy oranında seçilmiş olması verilen desteğin açık bir göstergesidir.

İnşallah önümüzdeki beş yılda yeni bir Yeşilyurt inşa edecektir. Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle gelecekteki 2023 Yeni Türkiye vizyonuna uygun, kalıcı çalışmalar yapacağına inanıyorum. Yeşilyurt’ta gerçekten güzel hizmetler yapacağını biliyorum. Bu çalışmalarında Büyükşehir Belediyesi her zaman için yanlarında olacağını belirtmek istiyorum” dedi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ise, “İki farklı belediye olsak dahi, tek bir belediye gibi çalışarak, aynı yöne bakan çalışmalar yapacağız. Büyükşehir ile uyumlu bir çalışma sergileyeceğiz. İmkanlarımızı daha iyi nasıl değerlendirebiliriz, en iyi hizmeti nasıl verebiliriz, onu planlayacağız. Birlik, beraberlik ve uyum her zaman kazandırmıştır.

Biz de inşallah başta Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere tüm kurumlarımızla bunu gerçekleştireceğiz. Sağlanacak uyum ve birliktelik ile yapılacak proje ve çalışmalarımız daha rahat, daha hızlı hayata geçecektir. Tek bir belediye gibi inşallah çalışmaları ortaya koyacağız. Seçim çalışmasında da bunları biz halkımıza da böyle taahhüt ettik. Seçimden sonra da bu ekiple birlikte aynı noktaya odaklanarak milletin hizmetinde olacağız. Farklı alanlarda yapacağımız çalışmalarda imarda, teknik konularda, mali yapıda Büyükşehrin bilgi birikimi ve tecrübesi de bizim için her zaman önemli olacaktır” ifadelerini kullandı.

Ziyarette, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları da bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 286
Bu Ay : 5480
Toplam : 5480

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom