İş Sağlığı Eğitimi Başladı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, MÜSİAD olarak eğitime önem verdiklerini bildirdi.

İş Sağlığı Eğitimi Başladı Malatya Eğitim

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi MÜSİAD Salonu’nda başladı. Eğitimin açılışında konuşan MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, “İşletmelerin hangi eğitimlerine ihtiyaç duyduklarına ilişkin daha önceden yaptığımız bir anket neticesinde, İş Sağlığı ve Güvenliği ile aile şirketlerinde kurumsallaşma, kurum kültürü başlıklar ön plana çıkmıştı. MÜSİAD Malatya Şubesi olarak Fırat Kalkınma Ajansı’na profesyonel iş yönetimi başlıklı proje sunmuştuk. Bu projenin ilk dersi olan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi için buradayız” ifadelerini kullandı.

Manisa Soma Maden Kömür İşletmesinde yaşanan faciayı hatırlatan Mehmet Balin, “Bu faciadan sonra Türkiye’de İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda ciddi sorunlar olduğunu gördük. Biz de MÜSİAD Malatya Şubesi olarak üyelerimizin İş Sağlığı ve Güvenliğiyle alakalı neler yapmaları gerektiği, işveren olarak hangi sorumlulukları olduğunu ve son iş yasası bizlere neler getirdiğiyle ilgili uzman arkadaşımız bilgiler aktaracak” diyerek, MÜSİAD olarak eğitime önem verdiklerini bildirdi.

6331 İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’ni veren İş Güvenliği Uzmanı Baş Denetçi Kenan Germeğenlioğlu ise, iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilgilendirme yaparak soruları da cevaplandırdı.

Eğitime, Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Enis Aydoğan ve MÜSİAD yöneticileri ile üyeleri katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 113
Bu Ay : 736
Toplam : 736

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom