Yönetici ve Sporcular Yemekte Bir Araya Geldiler

Malatya’nın Doğanşehir İlçesi Belediye Spor Kulübü yönetici ve sporcuları yemekte buluştu.

Yönetici ve Sporcular Yemekte Bir Araya Geldiler Malatya İlçe

Malatyalı İş adamı Reşat Erdoğan’ın sponsorluğunda düzenlenen Sürgü Kavurma Sofrası'nda verlien yemekte bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Nusret Ürkmez, “Doğanşehir’imizin spora gönül veren geçleri ve yöneticileri bu gün burada 2014-2015 sezonu öncesi moral ve birliktelik yemeğine hepiniz hoş geldiniz. Futbolcularımız sahada ter dökerek kulübüne hizmet verirken, yönetim kurulu üyeleri de kulübün idari işleri ile fedakara ne uğraşmaktadırlar. Değerli misafirimiz ise kulübümüze yaptıkları maddi manevi yardımları ile her zaman yanımızda oldunuz. Kulübümüze destekleri olan her kese teşekkür ederiz.

2014-2015 sezonu kulübümüzün bütün malzeme giderlerini karşılayan değerli Malatya hayranı, sevdalısı sayın Reşat Erdoğan beyi aramızda görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Kulübümüze verdiği katkılarından dolayı huzurunuzda teşekkür etmek, kulübümüzün bir plaketini ve üniformasını huzurunuzda takdim etmek istiyorum” dedi.
Malatyalı iş adamı Reşat Erdoğan ise yaptığı kısa konuşmada, ”Doğanşehir Spor Kulübü Başkanı Nusret kardeşimizle 1977 yılından beri muhabbetimiz var. İnşallah önümüzdeki 2014- 2015 sezonunda başarılı sonuçlar alırlar. Bundan sonra Doğanşehir Belediye Sporun maddi manevi her zaman yanında olacağım. Doğanşehirli iş adamlarından da takımlarına sahip çıkmalarını bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 1071
Bu Ay : 5961
Toplam : 5961

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom