Bakan Ailesinin Mutlu Günü

Malatya Hukukçular Derneği Başkanı Avukat Ali Bakan’ın oğlu Serdar Bakan ile Melike Bakan (Demirezen) düzenlenen nikah ve düğün programı ile dünya evine girdi.

Bakan Ailesinin Mutlu Günü Malatya Haber

Reyyan Düğün Salonu’nda düzenlenen nikah töreninde genç çiftlerin nikahını, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır kıydı. Nikah şahitliklerini ise, Vali Vasip Şahin, AK Parti Malatya Milletvekilleri Mustafa Şahin ve Cemal Akın ile Halil İbrahim Nacar yaptı.

Nikah töreninde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileyerek, “Mutluluğun temeli, birbirinizi hep anlayışla karşılamanızdır. Sıkıntılı ve mutlu günlerinde birbirlerine anlayışlı ve saygılı olurlarsa sorunsuz şekilde ömürlerini tamamlarlar” ifadelerini kullandı.

Genç çiftlere nikah cüzdanlarının verirken konuşan Vali Vasip Şahin ise, sıkıntılı günlerinde birbirlerine destek olmalarını isteyip, ömür boyu mutluluklar diledi.

Bu arada, Malatya Hukukçular Derneği Başkanı, 30 Mart seçiminde AK Parti’den Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı aday adayı olan Avukat Ali Bakan’ın oğlu Serdar Bakan ile Melike Bakan (Demirezen) düzenlenen nikah ve düğün programında İl Müftüsü Ümit Çimen de, evlilikle ilgili ayet ve hadislerden örnek verip, dua etti.
Kur’an-ı Kerim ve mevlit okunması, semazen ve tasavvuf musikisi ekibinin programı ile nikah ve düğün programı sonra erdi. Program sonrasında davetliler, Feride-Ali Bakan ile Asiye- İrfan Demirezen’e çocuklarının evliliklerinden dolayı tebriklerini ilettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 159
Bu Ay : 159
Toplam : 159

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom