Öz'den, Ömer Urhal'a Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Malatya Milletvekili TBMM İdare Amiri Ömer Faruk ÖZ, İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Öz'den, Ömer Urhal'a Hayırlı Olsun Ziyareti Malatya Haber

Emniyet Müdürlüğü girişinde ÖZ’ü karşılayan İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İlimizin güvenli ve huzurlu bir şehir haline gelmesi için çalışıyoruz. Çalışırken tüm kurum ve kuruluşlarla uyum içinde ortak hareket etmenin yanında değerli milletvekillerimizin de desteğini her zaman hissediyoruz diyen Urhal, Sayın Milletvekilimize nazik ziyaretlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum, dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili TBMM İdare Amiri Ömer Faruk ÖZ, burada yaptığı konuşmada, “Malatya’nın önemli bir il olduğunu kaydederek, ne yazık ki daha önceden bazı provakatif olaylara ev sahipliği yapmış bir il. Böyle bir ilde Emniyet Müdürlüğü yapmak, büyük bir özveri ve başarı gerektirir. Bizim Sayın müdürümüzün bu başarıyı ve özveriyi göstereceğinden şüphemiz yok. Bizlerde bu ilin seçilmiş vekilleri olarak bu görevlerini ifa ederken; ne yapmamız gerekiyorsa, yanlarında olacağız. Malatya, büyük olmakla birlikte kendine has güzellikleriyle hassasiyetleri olan bir ilimiz. Tabi bu hassasiyetler bizim için de büyük önem taşıyor”, dedi.

Ülkemizde son zamanlarda bilhassa gençlerde kullanım oranı iyice artan ve kullanım yaşı düşen bonzai ile mücadele hususunda gelecek nesillerimiz adına hayati derecede önemli bir başlık olduğu belirtilerek, “bundan önce de önemli çalışmalar yapıldı ama konunun önemi itibariyle çalışmalar arttırılarak devam etmeli”, şeklinde konuştu. İl Emniyet Müdürümüz Ömer Urhal’ın “Malatya’nın huzuru, refahı ve ilimizde gayri hukuki işler olmaması için yürüteceği çalışmalar ile katkı sağlayacağına sonuna kadar inanıyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 815
Bu Ay : 6009
Toplam : 6009

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom