Mustafa Şahin, Esnafı Gezdi

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, “Biz dün ne isek bugün de aynı dava için aynı doğrular için milletin derdi ile dertli olarak vatandaşımızın emrinde olmaya gayret ediyoruz” dedi.

Mustafa Şahin, Esnafı Gezdi Malatya Haber

Şahin, beraberindeki partili yöneticilerle birlikte Kasap Pazarı’ndaki esnafları ziyaret etti. Esnafların sorun ve taleplerini dinleyen Şahin, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Başbakan Erdoğan için destek istedi.
Esnafların işyerini ziyaret ettikten sonra Kasap Pazarı’ndaki esnaflarla sohbet toplantısı yapan Şahin, “Malatya Başbakanımızı şanına yakışır bir şekilde bağrına bastı. Verilen destek gözlerden kaçmadı. Ne zaman Başbakanımız Malatya’ya gelmişse hep ilkleri yaşatmıştır.

Başbakanımıza cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde verilen desteği gördük. Kasap Pazarı esnafımızın da verdiği destek kayda değerdir. Buradaki esnaflarımıza ayrıca teşekkür ediyorum. Malatya her zaman doğrunun ve güzelinin yanında yer almıştır. Vekillerin seçtiği cumhurbaşkanları dönemi geçti. Halkımız aracı kullanmadan kendi iradesi ile cumhurbaşkanını seçecektir. Artık 5 yılda bir milletimiz cumhurbaşkanını kendisi seçecektir. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan dünya mazlumlarının bir sesi olan bir lider. Biz dün ne isek bugün de aynı dava için aynı doğrular için milletin derdi ile dertli olarak vatandaşımızın emrinde olmaya gayret ediyoruz” dedi.

Çatı adayının şu ana kadar kendisi için doğru dürüst bir istikamet çizemediğini belirten Şahin, “10 Ağustos’ta milletimizin göstereceği tercihe sonuna kadar saygı göstereceğiz. Bu ülkede birlik ve beraberliği ihya etmesi için biz tercihlerimizi kullanacağız. 12 yıldır bu ülkede bütün insanları kucaklayan ve hizmetleri getiren bir başbakanımızın olduğunu herkes tüm seçimlerde sandıklarda hekimliğini en iyi şekilde ifade etti. 10 Ağustos AK Parti için 9. seçim olacak. Bu ülkenin bir Suriye olmaması için, bir Irak olmaması için, bir Gazze olmaması için bir Afganistan olmaması için bugüne kadar canla başla mücadele eden AK Parti’ye gönül vermiş bütün insanlarımız ve onun yanında CHP’den MHP’ye kadar bütün irili ufaklı partilere gönül vermiş olan insanlarımızın tabanı, siyasi ve ideolojik bir yapılanma gözetmeksizin Başbakanımızın yapmış olduğu hizmetlerin ve dik duruşunun yanında olacağına inanıyoruz” ifadelerini kaydetti.

Cumhurbaşkanlığı seçiminde Malatya’da yüzde 70’in üzerinde bir oy beklediklerini belirten Şahin, Başbakan Erdoğan'ın Malatya mitinginin her zamanki gibi coşkulu ve geniş katılımlı olarak geçtiğini ifade etti. Şahin, mitinge katılımın ise 70 bin ile 80 bin arasında olduğunu, ancak havanın sıcak olmasından dolayı mitinge gelenlerin en az yüzde 30’unun geri döndüğünü kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 864
Bu Ay : 5754
Toplam : 5754

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom