Yeşil Kuşak Projesi Detaylı Şekilde Konuşuldu

AK Parti Malatya Milletvekili Mahmut Mücahit Fındıklı, Malatya merkez ilçe Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.

Yeşil Kuşak Projesi Detaylı Şekilde Konuşuldu Malatya Haber

Ziyarette, Başbakan Erdoğan’a Malatya ziyaretinde sunulan “Yeşil Kuşak Projesi” detayları ile konuşuldu. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın milletvekilimizi burada görmekten mutluluk duyuyorum. Belediye başkanlık dönemim içinde kendisinin her zaman yanımızda oldu ve kendilerine teşekkür ediyorum. Malatya’mızın daha çağdaş modern şehircilik anlamında gösterdiğimiz bütün yerel yönetim olarak gayret ve çabayı gösteriyoruz.

Özellikle “Yeşil Kuşak” projesinde 200 dönümlük bir alan içindeki park konusunda gerekli görülmelerimizde olumlu sonuçlar aldık. Milletvekillerimiz bizlere her konuda yardımcı olma konusunda çaba sarf etmişlerdir” diyerek, Yeşil Kuşak Projesi ile ilgili dosyayı Milletvekili Fındıklı’ya sundu.

AK Parti Malatya Milletvekili Mahmut Mücahit Fındıklı ise, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın büyük projeleri gündeme getirmeye başladığını belirterek, “Başkanımız çok güzel bir teşekküllü belediye binası yapmış. Gördüğüm kadarıyla başkanımız büyük projeleri gündeme getirmeye başladı. Yeşil Kuşak Projesi’ni Ankara'da bizlere sunduğunda heyecanlandık. 4 bakanlığın uhdesi ile çözümlenecek bir proje. Ama bu proje Malatya için Akciğer görevini üstlenecektir. Bu proje hakkında Ankara'da gerekli bakanlıklarla görüşüp en kısa zamanda hayata geçirmeyi hedefleyeceğiz. Proje hakikaten çok önemli. Başkanı tebrik ediyorum. El birliğiyle bu projeyi üstlenecek ve hayata geçireceğiz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 2
Bugün : 260
Bu Ay : 4661
Toplam : 4661

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom