Malatya'da Sünnet Şöleni Düzenlenecek

Malatya’da 5 Eylül 2014 tarihinde Mişmiş Park’ta geniş katılımlı bir sünnet şöleni düzenleyeceği ve şölende Muazzez Ersoy ile Zafer İşleyen’in konser vereceği bildirildi.

Malatya'da Sünnet Şöleni Düzenlenecek Malatya Haber

Malatyalı işadamı Reşat Erdoğan, Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti’ni (MGTC)’ ziyaret etti. Ziyarette konuşan Erdoğan, 5 Eylül 2014 tarihinde Mişmiş Park’ta geniş katılımlı bir sünnet şöleni düzenleyeceğini söyledi. Düzenlenecek şölende Muazzez Ersoy ile Zafer İşleyen’in konser vereceğini ifade eden Erdoğan, tüm Malatyalıları şölene davet etti.

Erdoğan, “Memleket sevgisi büyük ve güzel bir duygudur. Her insan memleketini sever. Hele de gurbette ise sıla hasretini çeker. Ben de yoğrulduğum toprağı, kana kana içtiğim berrak suyu, içime çektiğim temiz havası ve dosdoğru dostluklar kurduğum insanlarıyla eşsiz memleketim Malatya’ya sevdalıyım. Öyle inanıyorum ki Malatya’yı Malatya yapan tabiat güzellikleri kadar insanlarının da güzelliğidir. Memleketime olan sevdam sadece taşına toprağına değil aynı zamanda insanınadır.

Bu sebeple Malatya’lılara hizmet etmek Malatya’ya hizmet etmek demektir. Hizmet, sevgiyi çoğaltır; muhabbeti yayar. Düzenleyeceğimiz sünnet şöleni de insana yapılan güzel bir hizmet olacaktır.
Her çocuğun bir rüyası vardır. Bir vefa duygusunun bin rüyayı birleştireceği bir günün şölen hazırlıklarını yapmak, bana büyük bir heyecan vermektedir. Kirvelerimin rüyalarından birini gerçekleştirmek de benim rüyamdı. Bu imkanı bana bahşettiği için Allah’a şükür, sevgili kirvelerime de teşekkür ederim”dedi.
MGTC Başkanı Mikail Pelit ise, işadamı Reşat Erdoğan’a cemiyetin misyon ve vizyonuna yönelik bilgiler vererek, yapacakları faaliyetleri anlattı. Pelit, Erdoğan’a ziyaretinden ötürü teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 111
Bu Ay : 6091
Toplam : 6091

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom