Cumhurbaşkanlığı Başbakanımızın Hakkıdır

AK Parti Malatya milletvekili Mustafa Şahin, “Cumhurbaşkanlığı Başbakanımızın hakkıdır” diyen Şahin, Erdoğan’ın Malatya mitinginin de çok coşkulu geçtiğini bildirerek, katılanlara ve destek verenlere teşekkür etti.

Cumhurbaşkanlığı Başbakanımızın Hakkıdır Malatya Haber

Şahin, 10 Ağustos Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde aday olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye genelinde yüzde 55-60 babında oy beklediklerini belirterek, “12’nci cumhurbaşkanını ilk kez milletin kendisi seçecektir. Bir tarafta başbakanımız ve onu sevenler. Diğer tarafta ise başbakanımıza karşı , istikrarı kendilerine yediremeyen, ülkenin gelişmesini hazmedemeyenler çatı altında kenetlendiler. Temeli olmayan binaya çatı da kursanız sağlam olmaz” ifadelerini kullandı.

“Cumhurbaşkanlığı Başbakanımızın hakkıdır” diyen Şahin, Erdoğan’ın Malatya mitinginin de çok coşkulu geçtiğini bildirerek, katılanlara ve destek verenlere teşekkür etti.

30 Mart’ta Konya’dan sonra nasıl 2’nci olduysak, 10 Ağustos’ta da önde olan illerden birisi olacağız inşallah” şeklinde konuştu.

Meclis çatısı altında sokaktaki kültürü sergilemek istemediklerini söyleyen Şahin, “Yaşanan olaylardan dolayı da özür diliyorum” şeklinde konuştu.

Sanayici ve iş adamları ile çalışanların sıkıntılarını iktidar olarak giderdiklerini söyleyen Şahin, torba yasasında 150 civarında madde ile işveren ve çalışanlarla ilgili yasaların çıkarıldığını vurguladı.

MTSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ise, Pazar günü yapılacak olan seçimin hayırlı olması temennisinde bulundu.
Ülkenin istikralı ve huzurlu olması halinde yatırımcının yatırım yaptığına dikkat çeken Erkoç, her zaman istihdamın arttırılması için çaba gösterdiklerini de bildirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 8
Bu Ay : 1861
Toplam : 1861

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom