AKP Heyeti, Taştepe Mahallesi'nde

AK Parti Malatya İl Başkanlığı tarafından Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapsamında Taştepe Mahallesi’nde toplantı gerçekleştirildi.

AKP Heyeti, Taştepe Mahallesi'nde Malatya İlçe

Toplantıya, AK Parti Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Murat Yıldırım, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkci, AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Osman Güder ve vatandaşlar katıldı.

Burada konuşan AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, Cumhurbaşkanlığı seçim sürecine dikkat çekerek, “Dün yanımızdaydınız bugün de yanımızdasınız. Bugüne kadar yapmış olduğumuzu icraatlarla bundan sonraki yapacaklarımızla sizlere layık olmaya çalışacağız. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı 10 Ağustos'ta ilk turda Cumhurbaşkanı yapacağınızdan eminiz” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan da, 30 Mart yerel seçimleri sonrası yapılan çalışmalara değinerek, öncelikli olarak yeniden yapılanma ve kurum kültürü oluşturmaya çalıştıklarını söyledi. Başkan Gürkan, “Taştepe’nin yaşadığı insanlar seçkin insanlardır. Seçimlerden önceki toplantılarda hep bizim yanımızda oldunuz. AK Parti’nin bayrağını Türkiye'de rekor kırılacak bir oy oranıyla örnek oldunuz.

Sizlere hizmet etmek bizlerin görevidir. “Hakka hizmet halka hizmettir” düsturuyla sizlere en güzel hizmetleri sunmaya çalışacağız. 30 Mart'tan sonra bir teşkilat kurulmaya başladı. Gece 350 bin gündüz 450 bin nüfusa hizmet etmeye çalışan bir belediye olduk. 102 mahallemiz olan bir belediyeyiz. Bir geçiş dönemi içindeyiz. Bu geçiş döneminde sizlerin talep ve önerileriniz bizlerin temel görevlerimizdendir. Sulama ve içme suları ile ilgili sorunlarımız MASKİ doğrultusunda görüşmelerimiz devam etmektedir.

Kısa zaman içinde su sorununa çözüm bulunacağı belirtilmektedir. Temizlikle ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Temizlik konusunda hassasiyetimi belirtmek isterim. Türkiye'de örnek bir ilçe olacağız” diye konuştu. Başkan Gürkan, Cumhurbaşkanlığı seçim sürecine dikkat çekerek, “Malatya insanı kadirşinastır. 10 Ağustos'ta adayımız Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı ilk turda kendi iradenizle cumhurbaşkanı seçeceğinizden eminim ve sizlere güveniyorum” dedi.

AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkci ise, AK Parti iktidarları dönemindeki siyasi istikrara ve Cumhurbaşkanlığı seçim sürecine dikkat çekerek, “Biz sizin iradenize güvenerek sizinle beraber yol yürüyen halkın ve hakkın yolunda giden bir liderle beraber yol alıyoruz. Bu cumhurun reisi bu cumhurun içinden çıkmış, milletin, halkın içinden çıkmış bir insan olsun. Ne sağın adamı, ne solun adamı, milletin adamı olsun dedik. Recep Tayyip Erdoğan dedik. Çankaya milletle barışık olsun dedik.

Sadece ziyaretler için olan bir makam olan bir yer olmasın dedik. İş üreten aş üreten bir insan olsun dedik. 12 yılda Türkiye’yi her alanda büyüten bir insanı Recep Tayyip Erdoğan’ı seçtik. Cumhurbaşkanlığına çıkılırken tarafını belli etsin. Halktan yana tarafını belli etsin dedik. Bu yüzden Recep Tayyip Erdoğan olsun dedik. Biz tabelalarla değil, halkımızla birlikte yolumuza devam edeceğiz. 10 Ağustos'ta Malatya yine kendine yakışanı yapacak ve ilk turda Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı için büyük katkı sağlayacağınıza inanmaktayım” şeklinde konuştu.

AK Parti Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Murat Yıldırım’da, mazlumların yanında yer alan tek liderin Recep Tayyip Erdoğan olduğunu belirterek, “Mitingden dolayı buradayım. Teşkilatla toplantılar yaptık. Malatya AK Parti’ye gereken önemi vermiş ve bunu da Türkiye'de 3’ncü olarak sağlamıştır. İsrail'in Başbakanına sen çocuk katilsin diyen tek insandır Recep Tayyip Erdoğan. Filistin’de, Gazze'de dünyaya tepkilerini sunan tek lider Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bu ülkelerin kurtulması büyüyen Türkiye'ye bağlıdır. 10 Ağustos'ta adayımızı ilk turda yüzde 60'la Cumhurbaşkanı seçeceğinizden eminim” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 519
Bu Ay : 7316
Toplam : 7316

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom