Türkiye Şampiyonasında İddialılar

Malatya Büyükşehir Belediyesporlu kick boks sporcuları, Türkiye şampiyonasına katılmak için iddialı hazırlanıyor.

Türkiye Şampiyonasında İddialılar Malatya Spor

Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler Kick Boks Türkiye Şampiyonası 14-22 Ağustos tarihlerinde Ordu ilinde yapılacak. Malatya'dan şampiyonaya katılacak sporcuları belirlemek amacıyla 8-9 Ağustos tarihleri arasında Kick Boks Malatya İl Temsilciliği tarafından il seçmesi yapılacak.

Milli Takım ve Malatya Büyükşehir Belediyespor Kick Boks Antrenörü Hasan Basri Karakuş, Türkiye Kick Boks Federasyonu'nun faaliyet programında yer alan Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler Kick Boks Türkiye Şampiyonasına katılmak için yoğun tempoda hazırlandıklarını söyledi.

Ramazan ayının sona ermesiyle birlikte sporcuları kampa aldıklarını ifade eden Karakuş, "Ramazan ayı içerisinde tam anlamıyla çalışmadık. Ramazan ayından sonra sporcularımızı kampa aldık. Yaklaşık 10 gündür kamp yapıyoruz ve kampımız 5 gün daha devam edecek" dedi.

Karakuş, il seçmelerine 50 sporcu ile katılacaklarını kaydederek, "Sporcularımız il seçmelerine en iyi şekilde hazırlandı. İl seçmesinde ilk 3'e girenler Ordu'da yapılacak olan Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler Kick Boks Türkiye Şampiyonasına katılma hakkını elde edecek. Malatya Büyükşehir Belediyespor olarak 50 kişiyle il seçmelerine katılacağız. 35 sporcuyla Malatya'yı Türkiye şampiyonasında temsil etmek istiyoruz" şeklinde konuştu.
Malatya Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Faysal Elkoca ise, Malatya Büyükşehir Belediyespor olarak il seçmelerine 50 sporcu ile yer alacaklarını kaydederek, amaçlarının çok sayıda sporcu ile Ordu'da yapılacak olan Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler Kick Boks Türkiye Şampiyonasına katılmak olduğunu söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 18
Bu Ay : 1600
Toplam : 1600

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom