İhsanoğlu İçin Oy istediler

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Arif Yıldız, “Allah’ın izniyle de Ekmeleddin Hoca’yı cumhurbaşkanı yapacağız. Türkiye’yi bu gergin ortamdan kurtaracağız” dedi.

İhsanoğlu İçin Oy istediler Malatya Siyaset

Ocakları Başkanı Muzaffer Karaca ve parti yönetim kurulu üyeleri ve partililerle birlikte Atatürk caddesi esnaflarını ziyaret edip, 10 Ağustos’ta Cumhurbaşkanı adayı Prof.Dr.Ekmeleddin İhsnoğlu ile ilgili broşürler dağıtan MHP Malatya İl Başkanı Arif Yıldız, mutlaka broşürün okunmasından sonra 10 Ağustos günü oy verilmesini istedi.
Basın mensuplarına açıklama yapan MHP Malatya İl Başkanı Arif Yıldız, “Kim cumhurbaşkanlığını daha fazla hak ediyorsa ona göre kararınızı verin. Ama öncelikli olarak verdiğimiz bu broşürü okuyun. Ne karar verirseniz de ona saygımız sonsuzdur. Ülkenin geleceği sizlerin ellerindedir” dedi.

“Bölücü HDP ve AKP dışındaki siyasi partilerin Çankaya’da görmek istediği cumhurbaşkanı adayı sayın Prof. Dr. Ekmelettin İhsanoğlu’dur” diyen Yıldız, Cumhurbaşkanı adayı Ekmelettin İhsanoğlu’nun broşürlerini her esnafa tek tek verdiklerini ve destek istediklerini belirtti. Yıldız, şunları kaydetti: “Esnaflardan öncelikle verdiğimiz broşürleri okumalarını istiyoruz. Çünkü birlik ve beraberliği sağlayan, seçim sloganı gibi sevgi, saygı, birlik ve dirliği önceleyen tek aday Ekmeletin Hoca’dır.

Bizlerde ülkenin geleceği için Ekmelettin Hoca’mızı destekliyoruz ve MHP Malatya İl teşkilatı olarak Malatya’nın tamamında tanıtımını yapıyoruz. Bu çalışmayı sadece ülkenin içinde bulunduğu gergin ortamdan kurtulması için değil, Türk İslam coğrafyasının huzura, barışa, birlik ve beraberliğe kavuşması için caba gösteriyoruz. Yaptığımız çalışma Türkiye’nin itibarının yeniden kazandırılması, Türk İslam coğrafyasında akan kardeş kanın durdurabilmesi için MHP ve 11 siyasi partinin adayı Prof. Dr. Ekmelettin İhsanoğlu’nun Çankaya’ya çıkması gerekiyor.”

Malatya’nın tüm ilçelerinde, mahallerinde Ekmelettin İhsanoğlu’nun broşürlerini Malatyalılara ulaştırdıklarını belirten Yıldız, bugün de Malatya merkezdeki esnaf ve vatandaşlara ulaştırdıklarını söyledi. MHP Kadın Kolları’nın evlere kadar İhsanoğlu’nun broşürlerini ulaştırdıklarını bildiren Yıldız, “Ekmelettin Hoca’ya destek istiyoruz. Bu desteğimiz de oylar sandıktan alına kadar devam edecektir. Allah’ın izniyle de Ekmelettin Hoca’yı da cumhurbaşkanı yapacağız. Türkiye’yi bu gergin ortamdan kurtaracağız”ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom