Rıza Ateş, Gürkan'ı Ziyaret Etti

Amerika Malatyalılar Derneği Başkanı Rıza Ateş, Malatya merkez ilçe Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.

Rıza Ateş, Gürkan'ı Ziyaret Etti Malatya Haber

Ziyarette konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Amerika Malatyalılar Derneği Başkanı Rıza Ataş’ın Amerika’da önemli çalışmalar içerisinde olduğunu belirterek, “Ülkemizin yurtdışında temsili noktasında ziyaretlerimizde oradaki Türk müteşebbislerimizin hakikaten önemli bir merhale kat ettiğini gözlemliyoruz. Rıza Ateş'te o müteşebbislerimizden birisi. Amerika’da hem Malatya'nın kültür elçisi hem de Türkiye’nin elçiliği görevini en güzel şekilde yapıyor” dedi.

Amerika Malatyalılar Derneği Başkanı Rıza Ateş ise, “Amerika’da Malatyalılar Dernek başkanıyım. Malatya bizler için kutsal topraklarıdır. Yurtdışında olmamız açısından oradaki Malatyalıları bir araya toplamak adına Mehmet Fendoğlu, Cumali Bozan ile birlikte oluşturduğumuz Malatyalılar Derneği’ni kurduk ve faal olarak çalışıyoruz. Hemşerilerimizin Amerika’ya geldiğinde daha rahat edebilmeleri açısından çeşitli çalışmalarımız devam etmektedir” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 558
Bu Ay : 2126
Toplam : 2126

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom