180 Kişiye Girişimcilik Eğitimi Verilecek

Malatya merkez İlçe Battalgazi Belediyesi ile KOSGEB Malatya Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” düzenlenecek.

180 Kişiye Girişimcilik Eğitimi Verilecek Malatya Eğitim

“Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” için başvuruların 8 Ağustos 2014 Cuma Günü sona ereceği belirtildi. Konu ile ilgili olarak Battalgazi Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, “Battalgazi Belediyesi ile KOSGEB Malatya Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” düzenlenecektir. 11 Ağustos - 4 Ekim 2014 tarihleri arasında 180 kişiye verilecek olan “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” ile girişimciler iş kurma fırsatı yakalayabilecektir. Kursu başarı ile bitiren kursiyerlere, 30 bin TL hibe, 70 bin TL faizsiz kredi olmak üzere toplamda 100 bin TL destekten yararlanabileceklerdir” ifadelerine yer verildi.

Açıklamanın son bölümünde ise, iş kurmak isteyenlerin Battalgazi Belediyesi ile KOSGEB Malatya Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenecek olan “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” için Battalgazi Belediyesi’ne başvurmaları istendi. Başvuruların 8 Ağustos 2014 Cuma Günü sona ereceği kaydedildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 639
Bu Ay : 1262
Toplam : 1262

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom