Başbakan Erdoğan'a Destekler Sürüyor

Malatya’da bir grup iş adamı ve esnaf, Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı çalışmasına destek için bankadaki hesaba bağışta bulundular.

Başbakan Erdoğan'a Destekler Sürüyor Malatya Haber

Eski Belediye Meydanı'nda toplanan iş adamı ve esnaflar grubu adına basın açıklamasını okuyan Derviş Polat, “Bu günleri bize gösteren Allah’a hamdolsun. Bugünleri görmemize vesile olanlardan da Allah razı olsun. Bunun bir şükür ifadesi olarak, Cumhurbaşkanı adayı olan sayın Başbakanımızın seçim çalışmalarında kullanılmak üzere Malatyalı iş adamları, işverenleri ve esnaflarından oluşan bir gurup arkadaş bir araya gelerek topluca katkıda bulunmak istedik. Zoru başaran, siyasetin önünü açan, ülkemizi muasır medeniyet seviyesine çıkarmayı hedefleyen, uluslararası arenada itibarını yükselten, yeni Türkiye’nin kurucusu ve mimarı için ne kadar yaparsak yine azdır” ifadelerini kullandı.
“Allah onunla başımızı dimdik etti. İtibarımızı onunla yükseltti. Onunla coştuk, onunla van minut (wan minute) dedik. Onunla orta doğu siyasetinde belirleyici olduk. Bu topluma reva görülen zulmü onunla aştık. Onunla özgürlüklerin ve hürriyetlerin önü açıldı. Onunla dünyaya açıldık. Onun liderliğinde dünyadaki mazlum halklara sahip çıktık” diyen Polat, açıklamasını şöyle tamamladı:

"Müslüman coğrafyasında akan kanın durması için güçlü ve istikrarlı bir Türkiye’ye tüm İslam Aleminin ihtiyacı vardır. Bu da ancak ve ancak Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde gerçekleşebilir. Bu bilinçle yola çıkıp çorbada tuzumuz, geleceğimize küçücük bir katkımız olsun dedik. Sizlerin aracılığıyla da safımızı ve sevincimizi halkımızla paylaşmak istedik.

Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederiz. Türkiye Recep Tayyip Erdoğan’a güveniyor, Malatya Recep Tayyip Erdoğan’a güveniyor. 10 Ağustos’ta seçilecek cumhurun Cumhurbaşkanı, yeni Türkiye’nin mimarı hayırlı olsun. “
Basın açıklamasından sonra, grup eski Belediye yanındaki Ziraat Bankası şubesine gidilerek Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı çalışmasına destek için bankadaki hesaba bağışta bulundular.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom