Öz, İlçeleri Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz, "Malatya, yüzde 75'lere varan oy oranıyla Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olması için bir irade ortaya koyacaktır" dedi.

Öz, İlçeleri Ziyaret Etti Malatya Haber

Hekimhan ve Kuluncak İlçesini ziyaret eden Öz, vatandaşlarla bir araya gelerek, sohbet etti. Kendisine iletilen sorun ve istekleri dinleyen Öz, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
Milletvekili Öz, ülkenin gelirlerinin milletin hizmetine harcandığını ifade ederek, "Bu ülkede yolsuzluk olsaydı, 16 bin kilometre duble yol yaptırılamazdı. Her yere şehir hastaneleri yaptırılamazdı. Üniversiteler yaptırılamazdı. Her yere havaalanı terminalleri yaptırılamazdı. 7'den 70'e herkesin özel hastanelerde tedavileri yaptırılamazdı. Demek ki, bu ülkenin gelirleri yine milletimizin hizmetine harcandı" diye konuştu.

"SEÇİM SÜRECİ YAKLAŞTIKÇA DESTEK DAHA DA ARTACAKTIR"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 10 Ağustos'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde, halkın büyük bir desteğiyle Cumhurbaşkanı olacağına inandığını kaydeden Öz, "Sesi gür çıkan liderimiz, Başbakanımız 10 Ağustos'ta sizlerin oylarıyla Cumhurbaşkanı olarak sesinin daha gür çıkması, dünya mazlumlarının ve Müslümanlarının sesi olabilmesi için destek istiyoruz. Dünyanın gözü, Türkiye'deki Cumhurbaşkanlığı seçimine çevrilmiş durumda. Türkiye'de, Recep Tayyip Erdoğan halkın güçlü bir desteğiyle Cumhurbaşkanı seçildiğinde ben inanıyorum ki dünyadaki etkinliğimiz daha da artacaktır. Birbirlerine taban tabana zıt olan değişik görüşteki insanları bir araya toplayan güç nedir? Yozgat'ta çözüm sürecini eleştiriyor.

Diyarbakır'da da çözüm sürecine sahip çıkıyor. Buna bunu söylettiren bir güç var. Bu güç, ülkenin kalkınmasını, gelişmesini ve büyümesini istemeyen şer ittifakıdır. Ve bu şer ittifakının aklı, uluslararası örgütler. Allah'ın izniyle bir Malatya'da yüzde 75'ler civarında bir oy ile Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olması noktasında irade ortaya koyacağız. Türkiye genelinde şuanda yüzde 55'in üzerinde bir oy görünüyor. Temennimiz seçim süreci yaklaştıkça bu oran daha da artacaktır" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 120
Bu Ay : 6100
Toplam : 6100

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom