Yeni Türkiye İçin Çalışacağız

AK Parti Hekimhan ilçe teşkilatı yöneticileri ve üyeleri, iftar yemeğinde bir araya geldi. Taşhan’da düzenlenen iftar yemeğinde yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimleri konuşuldu.

Yeni Türkiye İçin Çalışacağız Malatya İlçe

AK Parti Hekimhan ilçe teşkilatı yöneticileri ve üyeleri, iftar yemeğinde bir araya geldi. Taşhan’da düzenlenen iftar yemeğinde yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimleri konuşuldu. Teşkilat üyelerinden, cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi daha fazla çalışmaları konusunda destek istendi.

Programda konuşan AK Pati Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, “Biz daha önce 3 genel seçim, 3 yerel seçim, 2 de referandum yaşadık. Halkımızın teveccühü ile sandıkları patlattık. İnşallah 10 Ağustos’ta da sizlerin desteği ve duasıyla sandıkları patlatacağız” dedi.

AK Parti Hekimhan ilçe başkanı Adil Ağcan da Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde büyük başarı elde edeceklerine inandığını ifade ederek şöyle konuştu: “12 yıldan beri önemli dönüm noktaları geçirdik. Şimdi yine bir dönüm noktasındayız. Hep beraber Hekimhanlılar olarak şuna karar vereceğiz. Eski Türkiye devam mı edecek, yeni ve güçlü bir Türkiye’mi olacağız? Vesayet devam mı edecek, değişimin arkasında mı duracağız? Biz özgüvenimizle, cesaretimizle büyük milletin torunları olduğu, üç kıtaya hükmeden ataların torunları olduğumuzu ve büyük millete yakışır bir şekilde bu yolculuğa devam etmek istiyorsak 10 Ağustos’ta milletin adamını Çankaya’ya yüzde 55’in üzerinde bir oyla çıkaracağız.” 

İftar yemeğine, AK Parti Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, Ak Parti Hekimhan ilçe başkanı Adil Ağcan, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 641
Bu Ay : 1264
Toplam : 1264

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom