Aşevi Kuracağız

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat; “Önümüzdeki süreçte aş evimizi kuracağız. Yaşlılarımıza ve kimsesizlerimize sıcak aşlarını evlerine götüreceğiz. Bayramdan sonra Yeşilyurt’un bütün mahallerini gezeceğiz. Sosyal doku haritasını çıkaracağız” dedi.

Aşevi Kuracağız Malatya Haber

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Bayram Taşkın ve beraberindeki heyetle, teravih namazı sonrası Koyunoğlu Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Koyunoğlu Mahallesi’nde düzenlenen toplantıda konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "Hemşerilerimiz seçimde bizi en yüksek derece de destekledi. Bu destekleri bizim sorumluluğumuzu daha çok artırdı. Ramazan ayını dolu dolu geçirdik. En ideal iftar vereceğimiz yer olarak belirlediğimiz, Devlet Hastanesi bahçesine çadır kurduk. Her gün 600 kişiye iftar veriyoruz. Önümüzdeki süreçte aşevimizi kuracağız. Yaşlılarımıza ve kimsesizlerimize sıcak aşlarını evlerine götüreceğiz. Ramazan ayında muhtarlarımızı arayıp mahallelerimizdeki en az üç ihtiyaç sahibi ailelerimizi iftardan önce ziyaret ediyoruz. Yeşilyurt’taki sosyal dokuyu görelim. Bayramdan sonra arkadaşlarımız Yeşilyurt’un bütün mahallerini gezecekler. Sosyal doku haritasını çıkaracağız. Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Malatya Valiliği bunlar ihtiyaç sahibi ailelere yardım götürüyor. Biz onların bilgi bankalarından faydalanarak, Yeşilyurt’un yeniden analizini yapacağız. Analizi yaptıktan sonra ne kadar yardımcı olabilirsek o çerçevede yardımcı olacağız” dedi.

BAŞKAN POLAT ve KAYMAKAM BABAHANOĞLU İFTARI ÇADIRDA AÇTI

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ve Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu Yeni Malatya Devlet Hastanesi bahçesinde kurulan iftar çadırında vatandaşlara yemek ikram etti, daha sonra birlikte iftar açtı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom