Gürkan, Temizlik Denetimi Yaptı

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, cadde ve sokakların yanı sıra parkların temizlik çalışmalarını yerinde denetledi.

Gürkan, Temizlik Denetimi Yaptı Malatya Haber

Ramazan Bayramı nedeniyle gece geç saatlerde, Battalgazi ilçe sınırları içerisinde bulunan cadde, sokak ve parkları gezerek temizlik çalışmalarını yerinde denetleyen Başkan Gürkan, temiz bir Battalgazi için temizliğe büyük önem verdiklerini söyledi.

Temizlik konusunda vatandaşlardan teşekkür almaya başladıklarını belirten Başkan Gürkan, “Temizlemekle temiz olunmaz. Temizlik konusunda vatandaş olarak da üzerimize büyük görevler düşüyor. Şehrimizin temizliği bizler için, bu şehirde yaşan vatandaşlarımız için önemlidir. Temizlik bilinci her anlamda oluşturulmalıdır. Bu bilinç oluşursa, şehrimiz daha temiz şehir görünümüne kavuşacaktır. Bizim hedefimiz, ilimizde, bölgemizde ve ülkemizde en temiz ilçe olmaktır. Bu konuda çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz. Vatandaşlarımızdan da aynı duyarlılığı beklemekteyiz” dedi.

Vatandaşların rahat bir ortamda günün yorgunluğunu ve stresini atabilmeleri için kullandıkları parkların temizliğine ve bakımına parkların Büyükşehir Belediyesi tarafından Battalgazi Belediyesi’ne devri ile başladıklarını söyleyen Gürkan, vatandaşlardan parklara sahip çıkmalarını isteyerek, parkların temizliğine vatandaş olarak da önem vermek gerektiğini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 819
Bu Ay : 7965
Toplam : 7965

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom