95 İş Yeri Denetlendi

Vatandaşların sağlıklı gıda tüketimini sağlamak amacıyla Malatya merkez ilçe Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı öncesi denetimlerini artırdı.

95 İş Yeri Denetlendi Malatya Haber

Bayram öncesi tatlı, şeker ve çikolata imalathanesi ve satış yerlerinde denetimlerini yoğunlaştıran zabıta ekipleri, gıda ürünlerinin sağlık koşullarına uygun imalatının yapılıp yapılmadığının yanı sıra, gıda ürünlerinin son kullanma tarihlerinin geçip geçmediğini de denetledi.

Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, denetim çalışmaları kapsamında 95 iş yerini denetlerken, 17 iş yeri ise görülen eksiklikler üzerine uyarıldı. Vatandaşların sağlıksız koşullarda ve açıkta satılan ürünlere yönelmemelerini tavsiye eden yetkililer, alışveriş yapan vatandaşlardan belgeli ve kapalı paket içinde satılan ürünleri tercih etmelerini ve pazarlarda açıkta satılan ürünleri alırken aşırı sıcağa maruz kalmış ürünlerden kaçınmalarını istediler. Öte yandan Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı öncesi denetimlerini her geçen gün artırarak devam edeceği kaydedildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 94
Bu Ay : 4460
Toplam : 4460

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom