CHP, Arguvan'da Seçim Çalışması Yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, “Cumhurbaşkanı adayımız sayın Prof.Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’na birçok parti destek veriyor. 11 Ağustos günü Cumhurbaşkanı yapacağız” dedi.

CHP, Arguvan'da Seçim Çalışması Yaptı Malatya İlçe

Malatya’nın Arguvan İlçesi’ne, kadın kolları başkanı Güllü Tuncer, parti yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleriyle giden CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, önce Arguvan İlçe Belediyesi’ni ziyaret etti.

Esnafları da ziyaret eden Başkan Kiraz, yaptığı konuşmalarda, 10 Ağustos cumhurbaşkanlığı seçiminde İhsanoğlu’na destek istedi. 10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde İhsanoğlu’na 7-8 partinin destek verdiğini söyleyen Kiraz, “Sayın Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’nun Cumhurbaşkanı seçilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Çok farklı görüşlerin cumhurbaşkanı adayı olan sayın İhsanoğlu ile yola çıkmış bulunuyoruz. Hem ülke, hem de İslam coğrafyasının sorunlarını bilen ve vakıf olan sayın İhsanoğlu'na, Türkiye’nin uzlaşma adayına halkımızdan destek istiyoruz” dedi.

Enver Kiraz, "Hem ülke hem de İslam coğrafyasının sorunlarını bilen ve vakıf olan Sayın İhsanoğlu, Türkiye’nin uzlaşma adayına halkımızdan destek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Kiraz, bir fırın esnafını ziyarette ekmeği göstererek, “Ekmek için İhsanoğlu’na oy istiyoruz” şeklinde konuştu.
Kiraz, AK Parti iktidarının iç ve dış siyasetini de eleştirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 160
Bu Ay : 160
Toplam : 160

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom