Malatya'da Resmi Bayramlaşma TDDY'de

Malatya Valisi Vasip Şahin, “Bayramlarımız, kültür ve inanç dünyamızın çok önemli öğelerinden olup millet olarak birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma gibi hasletlerimizin tazelendiği ve pekiştirildiği günlerdir “dedi.

Malatya'da Resmi Bayramlaşma TDDY'de Malatya Haber

Ramazan bayramı dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada, “Bayramlarımız, kültür ve inanç dünyamızın çok önemli ögelerinden olup millet olarak birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma gibi hasletlerimizin tazelendiği ve pekiştirildiği günlerdir. Bu önemli günlerimizden birisi olan Ramazan Bayramı vesilesiyle tüm mesai arkadaşlarımın ve vatandaşlarımızın bayramını kutlar, aziz halkımıza sağlık, mutluluk, huzur dolu nice bayramlar dilerim” ifadelerini kullandı.

“Bu yıl ki bayramlaşma programımız geçen yıl olduğu gibi kamu kurum ve kuruluşlarımız, STK temsilcileri ve vatandaşlarımızın katılımıyla il kutlaması olarak, 28 Temmuz 2014 Pazartesi günü saat 10.00’da Devlet Demiryolları Sosyal Tesislerinde kutlanacaktır. Bayramlaşma töreninin akabinde aşağıdaki program dahilinde bazı kurumlarımıza ziyaretler gerçekleştirilecektir” diyen Vali Şahin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı çocuk kurumları ile huzurevini de ziyaret edeceklerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 518
Bu Ay : 2086
Toplam : 2086

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom