CHP'de Cumhurbaşkanlığı Toplansıtı

CHP’li eski milletvekilleri, eski il başkanları, ve eski belediye başkanları cumhurbaşkanlığı seçimi nedeniyle bir araya gelerek yapılan çalışmaları görüştüler.

CHP'de Cumhurbaşkanlığı Toplansıtı Malatya Siyaset

CHP il binasındaki toplantıya CHP İl Başkanı Enver Kiraz, eski milletvekilleri Muharrem Kılıç ve Celal Ünver, eski il başkanları, eski merkez ilçe başkanları ile partili eski ilçe ve belde belediye başkanları katıldılar.

Toplantının açılışında konuşan CHP İl Başkanı Enver Kiraz, “Daha önce partimizde görev yapmış milletvekilleri, il başkanları, merkez ilçe başkanları ve belediye başkanları ile birlikte cumhurbaşkanlığı seçim sürecini konuşup görüşeceğiz. CHP 90 yıllık dev bir çınar. Bu partinin bugünlere gelmesinde geçmişte görev yapmış bütün arkadaşlarımızın emeği var. Cumhurbaşkanlığı sürecini konuşmak ve partimizin daha iyi bir ivme kazanması noktasında nasıl bir çalışma yapmamız gerektiğini konuşup tartışacağız. Cumhuriyet tarihinde ilk defa cumhurbaşkanını halkımız oyları ile seçecek” dedi.

Cumhurbaşkanlığı seçimini bir dönüm noktası olarak gördüklerini belirten Kiraz, farklı siyasi görüşlerdeki partilerin Ekmeleddin İnsanoğlu üzerinde uzlaşma sağladığını ve İhsanoğlu için en büyük uzlaşıyı da CHP’lilerin sağlaması gerektiğini belirtti.

Kiraz, 25 Temmuz Cuma günü saat 13.30’de Malatya Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenleyecekleri toplantıya CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Burhan Şenatalar’ın katılacağını kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 477
Bu Ay : 3021
Toplam : 3021

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom