Engelliler İftarda Buluştu

Malatya Kent Konseyi Engelliler Merkezi tarafından verilen iftar yemeğinde engelli üyeler ve aileleri Dede Korkut Parkında bir araya geldiler.

Engelliler İftarda Buluştu Malatya Kültür-Sanat

Düzenlenen iftar yemeğine Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım, Kent Konseyi Engelliler Merkezi Müdürü Seyit Soner Yılmaz, engelli dernek yetkilileri, engelli üyeler ve engelli yakınları katıldı.

Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım, belirli aralıklarla engelliler ve engelli aileleri ile bir araya gelmeye gayret gösterdiklerini söyleyerek, özellikle ramazan ayında iftar sofrasında bir arada bulunmanın çok daha ayrıcalıklı olduğunu belirtti.

Engelliler Merkezi olarak engellilerin sosyal ve kültürel hayata katılımlarını arttırmak adına çalışmalar yaptıklarını ve bunların aralıksız bir şekilde devam edeceğini söyleyen Yıldırım, “Bugün burada bizlerle birlikte olduğunuz için hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

İftar yemeğinin ardından duygu ve düşüncelerini dile getiren engelli üyeler yapılan programdan duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 407
Bu Ay : 5601
Toplam : 5601

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom