MHP'liler İftarda Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, “Komşu ülkelerle sıfır sorun diye iktidara geldiler, şimdi dostumuz komşu ülke kalmadı” dedi.

MHP'liler İftarda Buluştu Malatya Siyaset

MHP, Havuzbaşı tesislerindi iftar yemeği verdi. İftar programına, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, MYK üyesi Adem Özbay, Malatya İl Başkanı Arif Yıldız, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Gülay Coşkun, Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Muzaffer Karaca, Demokratik Sol Parti (DSP) Malatya İl Başkanı Haydar Levent, Demokrat Parti (DP) İl Başkanı Şerafettin Arpacı, MHP ilçe başkanları, MHP üyeleri, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve kalabalık davetli topluluğu katıldı.

Kur’an - ı Kerim okunmasıyla başlayan programda konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, AK Parti iktidarının iç ve dış politikasını eleştirdi. “Komşu ülkelerle sıfır sorun diye iktidara geldiler, şimdi dostumuz komşu ülke kalmadı” diyen Ayhan, “Hükümet İç politikada muhalefet ile sorunları ve terör meselesini çözeceğine, 30 bin kişinin katili terörist başı ile görüşüyor. Sorunların çözüm yeri Türkiye Büyük Millet Meclisi’dir” ifadelerini kullandı.

“DÜRÜST ADAY EKMELEDDİNOĞLU’NA DESTEK İSTİYORUZ”

MHP Il Başkanı Arif Yıldız ise, 10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimine temas etti. Birçok partinin destek verdiği Prof.Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’nun dürüst bir aday olduğunu söyleyen Yıldız, birçok partinin destek verdiği İhsanoğlu’nun Cumhurbaşkanı seçilmesi ile birlikteliğin devam edeceğini vurguladı. Yıldız, sözü ve yaptıkları bir olan cumhurbaşkanı istediklerine de dikkat çekti. Yıldız, hükümetin iç ve dış politikasını da eleştirdi.
İsrail’in Filistin Gazze saldırısına da temas eden Arif Yıldız, İsrail’e tepki gösterip, vahşete sessiz kalanları da kınadı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 334
Bu Ay : 3778
Toplam : 3778

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom