Malatya'da Başbakan İlan Edildi

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Malatya programına son anda eklediği Büyükşehir Belediyesi ziyareti sonrasında vatandaşlar sevgi gösterisinde bulunarak “Başbakan Gül” sloganı attılar.

Malatya'da  Başbakan İlan Edildi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül, Konteyner Kentte Suriyeli mültecilerle birlikte iftar açtıktan sonra programına Büyükşehir Belediyesi’ni de ekleyerek ziyarette bulundu. Malatya’ya görev süresi içerisinde ikinci ziyaretini gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Gül, beraberinde Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, 2. Ordu Komutanı Orgeneral Galip Mendi, Vali Vasip Şahin, AK Parti Malatya Milletvekilleri Mücahit Fındıklı, Mustafa Şahin, Öznur Çalık, Cemal Akın ve Ömer Faruk Öz, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Gül, yaklaşık yarım saat Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ile görüştü. Ziyaret sonrasında Büyükşehir Belediyesi’nden çıkan Cumhurbaşkanı Gül’e biriken vatandaşlar sevgi gösterisinde bulunarak “Cumhurbaşkanı Gül” sloganı attıkları görüldü.

Bir gencin Cumhurbaşkanı Gül’e bir gencin tespih hediye ettiği görülürken, bir kız çocuğunun ise ağlayarak Gül’ün yanına gelip fotoğraf çektirdiği de görüldü.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 352
Bu Ay : 3909
Toplam : 3909

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom