Başkan Gürkan'a Ziyaret

Bisiklet Federasyonu Malatya İl Temsilcisi Mustafa Ekici ile Hidayet Arama Kurtarma Sosyal Yardım Derneği Başkanı Yüksel Önder ve dernek yönetimi, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.

Başkan Gürkan'a Ziyaret Malatya İlçe

Uluslar arası Malatya Bisiklet Festivali’nin 14-17 Ağustos tarihleri arasında düzenleneceği belirtildi. Bisiklet Federasyonu Malatya İl Temsilcisi Mustafa Ekici, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Bisiklet Federasyonu Malatya İl Temsilcisi Mustafa Ekici, “5 kez Nemrut Dağı’na bisikletimle çıktım. Bisiklet topluluğu olarak başlattığımız Nemrut Bisiklet Turu’na, Malatya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği’ni de kurarak, önce ulusal, 3 yıldan beri de uluslararası düzenlediğimiz Nemrut bisiklet etkinliği çalışmalarımıza bu yılda daha kapsamlı bir şekilde hazırlanıyoruz. 4’üncüsünü düzenlediğimiz resmi olarak festivalden ötürü bugün Türkiye'nin dışına aşıp, uluslararası büyük bir ilgi görmeye başladı. Yapmış olduğumuz bu festivale daha profesyonelce yaklaşıyoruz" dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, etkinliği düzenleyenlere teşekkür ederek, “Bisikletçiliğin ve çevrenin ve doğanın korunması sporun öne çıkarılması noktasında göstermiş oldukları teşvik takdire şayandır. Bu süreç içerisinde federasyonun bu çalışmalarını destekliyoruz. Battalgazi Belediyesi olarak da kendilerine sponsor olacağız" diye konuştu.

“BİRLİKTE ŞEHRİ YÖNETME ARZUSUNDAYIZ”

Bu arada, Hidayet Arama Kurtarma Sosyal Yardım Derneği Başkanı Yüksel Önder ve dernek yönetimi, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Hidayet Arama Kurtarma Sosyal Yardım Derneği Başkanı Yüksel Önder, derneğin kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, "Derneğinizi yakından takip ediyorum. Van’daki ve Bingöl’deki depremde ve feribot kazasındaki çalışmalarınızı takdirle karşıladık. Derneğin sosyal amaçlı kurulması ve sosyal içerikli çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum. Sivil toplum örgütlerinin bu oluşumları toplumdaki demokratik anlamda ve yardımlaşma ve dayanışmanın geliştirilmesi ve toplumdaki birlik ve beraberliğin öne çıkarılması hususunda önemli bir görev üstleniyorsunuz. Belediye başkanlığı olarak sivil toplum örgütleri, dernekler, meslek örgütleri ve sendikalarımız olsun, bunlarla birlikte şehri yönetme arzusundayız. Eğer bu değerlerle şehir yönetilirse, şehir anlam kazanır ve erdemli ve faziletli bir şehir olacağına inanıyoruz. Sizlerin görüş ve düşünceleriniz bizler için yol haritasıdır. Sizlerin bu çalışmaları örnek alınması gereken bir hadisedir” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 924
Bu Ay : 1442
Toplam : 1442

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom